1. Ana Sayfa
  2. Tavsiyeler
  3. Android için EN İYİ 6 Fotoğraf Tarama Uygulaması!

Android için EN İYİ 6 Fotoğraf Tarama Uygulaması!

Android için EN İYİ 6 Fotoğraf Tarama Uygulaması!

Android işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanan en mükemmel 6 fotoğraf tarama uygulamasını sizler için belirledik. Android akıllı telefonlarda çok da başarılı olan kameralar mevcuttur. Hayatın akışı esnasında zaman zaman belge ya da dokümanlar ile karşılaşılmaktadır. bazı zamanlar da bu belge ve bilgilerin taratılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrı bir tarayıcı satın almak yerine akıllı telefonunuza kuracağınız bir tarayıcı uygulaması ile rahatlıkla belgelerinizi tarayabilirsiniz. Bu hizmete yönelik uygulamaların sayısı piyasada oldukça fazladır. Sizin için derlediğimiz uygulamaları şimdi görelim.

CAMSCANNER

Tarayıcılar sınıfının en ideal olanıdır. Bu uygulama oldukça havalı bir yapısı ile belgelerinizi tarama imkânı tanımakta. Üstelik hem hız hem de tarama formatları ile geniş özellikler sunmakta. Üstelik tüm bu özelliklere ücret ödemeden sahip olabileceksiniz.

CamScanner’ı Play Store’dan İndir

DOCUFY SCANNER

Bu uygulamanın da birçok fonksiyon ihtiva etmesi ile size kullanım imkânı sunar. SMART DOCUMENT SCANNER tarama özelliği, belgeleri PDF olarak kaydedebilme imkânı sunması, JPEG şeklindeki fotoğraf dosyasının PDF şekline dönüştürülmesi, sonucu iyileştirme ile taranan belgeleri farklı kanallar aracılığı ile istediğiniz kişilere ulaştırabilme imkânı tanıması nitelikleri ile oldukça güzel bir uygulamadır.

Docufy Scanner’ı Google Play Store’dan İndir

GENIUS SCAN – PDF SCANNER

Android işletim sistemine sahip kullanıcılar için çok başarılı bir tarayıcıdır. Bu uygulama aracılığı ile sayfa miktarı çok fazla da olsa belgeleri kolaylıkla tarayabilirsiniz. Üstelik tarattığınız dokümanlarınızı çeşitli formatlarda da kaydedebilirsiniz. İster PDF, isterse de JPEG dosyası şeklinde kayıt altına alabilirsiniz.

Genuis Scan – PDF Scanner’ı Google Play Store’dan İndir

TURBOSCAN FREE: PDF SCANNER

Ücretsiz olan bu tarayıcı uygulama ile çok kolay belgelerinizi tarayabilirsiniz. Oldukça da kolay bir şekilde PDF şeklinde kayıt altına alabilirsiniz.

TurboScan Free: PDF Scanner’ı Google Play Store’dan İndir

CAMERA 2 PDF SCANNER CREATOR

Uygulama size tarama kolaylığı sunmasının yanı sıra hem ücretsiz hem de sınırı olmayan bulut şeklinde depolama yeri sunmaktadır.

Camera 2 PDF Scanner Creator’ı Play Store’dan İndir

SIMPLYSCAN: PDF CAMERA SCANNER

Hem yeni hem de gayet hafif bir doküman aracıdır. Basit olmasının yanı sıra sadeliği ile de ön plana çıkmaktadır. Oldukça da organize olmuş bir yapısı vardır.

SimplyScan: PDF Camera Scanner’ı Google Play’den İndir

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknolojiye olan ilgisini yazı yazma hevesiyle birleştiren lise son sınıf öğrencisiyim. Technografi'yle yoluma devam ediyorum...

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. CamScanner – Phone PDF uygulamasını kullanıyorum kullanışlı geliyor bana.